logo
logo
bottom1
oleje przekładniowe
płyny transmisyjne
inne produkty

O nas

alvagar

PRIMEROL to marka innowacyjnych olejów silnikowych, przekładniowych, płynów transmisyjnych oraz specjalistycznych preparatów smarnych, należąca do Alvagar Y Peal SL . Poprzez korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych i wieloletnich doświadczeń lidera technologicznego na rynku motoryzacyjnym firmy Alvagar Group, marka PRIMEROL wyznacza nowe trendy w segmencie olejowym branży automotive.

 

Dlaczego PRIMEROL ?


punktor  Produkty PRIMEROL posiadają właściwości TRYBOLOGICZNE  , dzięki którym zapewniają najlepsze smarowanie i najwyższą ochronę. Ponadto wydłużają żywotność podzespołów w których są stosowane, a także zmniejszają zużycie paliwa.

punktor  Poprzez wykorzystanie NANOTECHNOLOGII  w procesie produkcji, oleje silnikowe PRIMEROL poprawiają pracę silnika. Charakteryzują się doskonałymi właściwościami przeciwutleniającymi, antykorozyjnymi i czyszczącymi, zapewniając maksymalną ochronę silników benzynowych, Diesla, turbodoładowanych i atmosferycznych.

punktor  Wszystkie oleje silnikowe PRIMEROL spełniają wymogi producentów samochodów. Część z nich może więc być z powodzeniem stosowana w samochodach z filtrami DPF/FAP oraz z zachowaniem procedur  Long Life Service.

punktor  Linia olejów PRIMEROL stosowana w układach przeniesienia napędu redukuje tarcie oraz wydłuża żywotność i trwałość wszystkich elementów skrzyń biegów (manualnych i automatycznych), dyferencjałów, układów wspomagania i in.

punktor  Produkty PRIMEROL zachowują swoje nadzwyczajne właściwości zarówno w bardzo niskich jak i wysokich temperaturach oraz ciężkich warunkach eksploatacji (pojazdy flotowe, pojazdy do sportów motorowych, pojazdy do zadań specjalnych).

punktor  Z powodu odporności na ekstremalne przeciążenia i temperatury, oleje PRIMEROL z powodzeniem znajdują swe zastosowanie w motorsporcie. 

punktor  Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań w połączeniu z uważnym słuchaniem opinii i uwag klientów pozwoliło marce PRIMEROL uzyskać pozycję lidera technologicznego na rynku motoryzacyjnym. Nieustanne badania najwyższej klasy specjalistów pozwalają na stałe poszerzanie oferty i udoskonalanie produktów.


       

©2016 PRIMEROL New Generation Oil. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

project: pawelkrol.it

Please publish modules in offcanvas position.